Mañana Tejo

Hľadáte jedinečný a nezabudnuteľný zážitok z fajčenia cigár? Nové cigary Mañana Tejo Super Premium sú tou správnou voľbou.

"Cigary sú ako ženy. Niektoré sú dobré, niektoré sú zlé, a niektoré sú jednoducho úžasné."

Winston Churchill

V roku 2018 skrsla u nás myšlienka vytvoriť vlastnú značku cigár. Chceli sme niečo výnimočné pre chvíle oddychu, rozjímania, cigary, ktoré by spríjemňovali chvíle s priateľmi, rodinou, ľuďmi, ktorí sú nám blízki. Chceli sme, aby naše cigary priniesli ten „Mañana“ pocit, ktorý si dokážu vychutnať ľudia v južnej Amerike. A tak vznikli cigary Mañana. Dnes môžeme skonštatovať, že sa nám to podarilo výborne, Mañany si obľúbili fajnšmekri po celom Slovensku.

V roku 2023 sme rodinu cigár Mañana rozšírili o novinku, na ktorú sme nesmierne hrdí. Je nám cťou predstaviť Vám špeciálnu edíciu Mañana cigár – Tejo – Master of the Universe – prémiové cigary, ktoré namiešali najlepší master blenders v cigarovom raji Nikaragua.

Nikaragujské cigary sú známe svojou silnou chuťou a bohatou arómou. Sú vyrobené z tabaku, ktorý sa pestuje v rôznych oblastiach Nikarague, pričom každý región má svoje jedinečné charakteristiky.

Naše cigary Mañana aj špeciálna edícia Tejo obsahujú tabak pestovaný v oblastiach Estelí, Jalapa a Ometepe.

Estelí je najväčším regiónom v Nikarague na výrobu cigár a tabak je známy svojou silnou chuťou a bohatou arómou. Tabak z Jalapy je známy svojou jemnou chuťou a sviežimi arómami. Tabak z Ometepe je známy komplexnou chuťou a vyváženou arómou.

Vďaka tomuto spojeniu vznikli jedinečné cigary Mañana aj špeciálna edícia Mañana Tejo.

Každá cigara je starostlivo ručne vyrobená najlepšími Master Blenders jedného z najlepších výrobcov cigár v Nikarague. Po zapálení odhaľujú stredne silnú a bohatú chuť s korenistou arómou a jemnými zemitými tónmi. Chuť je maximálne vyvážená od začiatku až do konca.

Cigary Mañana Tejo sú vyrobené v dvoch veľkostiach 4 ½ x 56 (11,4cm dĺžka) a 5 x 54 (12,7cm dĺžka). Vďaka svojmu väčšiemu priemeru sú chuťovo plnšie, ich fajčenie prebieha pokojnejšie a zároveň sa pomalšie prehrievajú.

Ak hľadáte skvelý darček pre niekoho, kto si rád vychutná cigaru, máme v ponuke balenie 3 Pack v elegantnom prevedení, obsahujúce 3 kusy cigár Mañana Tejo.

Tejo má tabakové listy namiešané nasledovne:

Krycí list: Habano Ecuador

Viazací list: Habano

Náplň: Jalapa, Estelí, Ometepe

Cigary Mañana sú tým pravým spoločníkom, ako si vychutnať relax v danom okamihu a naplno si užiť výnimočný zmyslový zážitok.

Všetky druhy cigár Mañana zakúpite výhradne v maloobchodnej sieti predajní M+M Tabak.

Táto stránka zobrazuje produkty, ktoré sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov!