CIGARKY ESSENZE

NOVINKA – CIGARKY ESSENZE

V balení je 10 kusov cigariek bez filtra, balené v kovových krabičkách. Na vnútornej strane veka krabičky je popis príchute.

Essenze Cavendish Fire – zmes starostlivo vyberaného jemného cigarového tabaku zo strednej a južnej Ameriky, bez umelých aróm, s prírodnou príchuťou a nádychom tabaku Cavendish, zakrútená do tabakových listov zrejúcich na vulkanickej pôde ostrova Jáva.

Essenze Bisou Bisou – čistá ľahká zmes vyrobená z ručne odstopkovaných tabakových listov obohatená exotickými tabakmi ako indonézsky Lombok, Kasturi a turecký Samsun. Dokonalá harmónia chutí zakrútená v liste francúzskeho Burley.

Essenze Indian Summer – exkluzívna tabaková zmes z úpätia Ánd zakrútená do prémiových zlatých listov Connecticut so sladkastou, krémovo-vanilkovou arómou pre dokonalú eleganciu.

Essenze Smokey Taboo – základom obľúbenej tabakovej zmesi Halfzware sú starostlivo vyberané, ohňom sušené tabakové listy s prídavkom orientálnych tabakov typu turecký Samsun. Jedinečnú chuť tabakovej zmesi výborne dopĺňa chuť afrického krycieho listu Malawi Burley.

Táto stránka zobrazuje produkty, ktoré sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov!