Aktuality

Naša spoločnosť patrí medzi najvýznamnejších distribútorov cigariet a tabakových výrobkov na Slovensku.

Opätovne sme získali ocenenie Slovak Business Superbrands Award.

Komisia expertov Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila Našej spoločnosti cenu Slovak Business Superbrands Award 2021. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania hodnoty značky. Ocenenie Superbrands je potvrdením našej kvality a povzbudením pre zákazníkov pri ich každodenných rozhodnutiach.

O udelení Superbrands Award rozhoduje expertná skupina Business Brand Council na základe informácií poskytnutých renomovanou spoločnosťou BISNODE a Dun&Bradstreet. Členmi Brand Councilu sú uznávaní odborníci z oblasti marketingu, komunikácie a reklamy.

Redizajn predajne Kamenné námestie Bratislava

Predajňa v OD Prior v Bratislave na Kamennom námestí prešla kompletným redizajnom. Zároveň sme sa premiestnili na nové lepšie miesto pri hlavný vchod . Pribudol aj humidor s vlhkými cigarami
Taktiež môžete využívať aj služby Tipos (číselné lotérie Loto, Eurojackpot) 
Príďte sa pozrieť

Redizajn predajne v Martine

Redizajn predajne v Martine sme úspešne ukončili. Novinkou je veľký walk-in humidor so širokým výberom cigár.
Príďte sa pozrieť na úplne nový moderný dizajn.

Redizajn predajne vo Vrábľoch

Predajňa M+M TABAK vo Vrábľoch v Tescu prešla kompletným redizajnom. Predajňa je presunutá na nové miesto, pri pokladne na druhej strane.     

Otvorili sme novú predajňu v Nitre!

Našu novú predajňu sme otvorili v dlho očakávanom obchodnom dome Prior Nitra v centre mesta. 

V predajni nájdete široký fajčiarsky a doplnkový sortiment. Pre fanúšikov cigár máme v predajni veľký walk-in humidor, plný cigár pochádzajúcich z krajín ako Kuba, Nikaragua, Mexiko a iné.  Nadšenci tipovania si tu tiež môžu podať svoje obľúbené Loto alebo Eurojackpot. 🙂

Limitovaná edícia cigár Maradona už predaji. Tieto exkluzívne cigary zakúpite v predajniach v Nitre, Dunajskej Strede, Trnave, Nových Zámkoch, Dubnici nad Váhom, Žiline, Bratislave (Avion, Petržalka), Banskej Bystrici, Prešove a v Michalovciach. 

Viac info nájdete  v našom blogu.

Novinka!
Cigary Mañana Petit Piramide

Rodinu cigár Mañana sme doplnili o novinku – Mañana Petit Piramide. V ponuke máme tiež veľkosti Robusto, Chicos, Corona a Piramde.

Informovanie spotrebiteľa o odpadoch

Táto stránka zobrazuje produkty, ktoré sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov!