Sortiment

Sortiment

Naša spoločnosť patrí medzi najvýznamnejších distribútorov cigariet a tabakových výrobkov na Slovensku.
  • Tabakové výrobky
  • Fajčiarske potreby
  • Doplnkový sortiment
  • Potraviny

Tabakové
výrobky

Naša spoločnosť patrí medzi najvýznamnejších distribútorov cigariet a tabakových výrobkov na Slovensku.
cigarety

Cigarety

Sortiment cigariet zahŕňa značky cigariet svetových tabakových producentov ako Imperial Tobacco Slovakia, Philip Morris Slovakia, Japan Tobacco International a British American Tobacco.

cigary

Cigary

Ponúkame široké portfólio strojovo a ručne vyrábaných cigár od renomovaných svetových výrobcov ako napr. Cohiba, Romeo&Julieta, Partagas, Montecristo, Davidoff. Špeciálne iba v našej sieti zakúpite exkluzívne ručne robené cigary Mañana vyrábané v cigarovom raji Nikaragua.

cigary

Cigarky

V ponuke máme rôzne varianty cigariek aj s príchuťami ako višňa, vanilka alebo čokoláda. Cigarky sú dostupné v rôznych spotrebiteľských baleniach s filtrom alebo bez filtra.

tabaky

Cigaretové tabaky

Pre zákazníkov, ktorí preferujú vlastnoručné zhotovenie cigariet, ponúkame široký sortiment tabakov rôznych značiek a gramáží ako West, Golden Virginia, Camel, Delawer a iné.

fajkovy tabak

Fajkové tabaky

Pre dokonalý pôžitok pri fajčení fajky ponúkame široký sortiment fajkových tabakov. Na výber máme rôzne kvalitné zmesi tabakov značiek Amphora, Vauen, 4th Generation, Mac Baren a iné.

produkty m+m

Žuvacie tabaky, nikotínové vrecúška

Táto bezdymová alternatíva ku klasickému fajčeniu sa užíva umiestnením vrecúška medzi zuby a hornú peru alebo žuvaním. Nájdete u nás napr. značky Siberia, Odens, Velo alebo Zyn.

produkty m+m

Tabaky do vodnej fajky

Fajčenie vodnej fajky je stále viac „IN“, no ak si ho chcete vychutnať naozaj kvalitne, musíte si zaobstarať ten najlepší tabak do vodnej fajky. V našej ponuke nájdete tabaky naozaj rôznych príchutí značiek ako Al-Fakher, Hajfa, Maridan, Medite, Taboo.

produkty m+m

Bezdymové tabakové výrobky

Ide o výrobky, ktoré zahriatím tabakovej náplne vytvárajú aerosól, ktorý nahrádza dym, produkt klasickej cigarety. V ponuke máme špeciálne náplne HEETS, určené na užívanie prostredníctvom zariadenia IQOS.

Fajčiarske potreby

Naša ponuka je tvorená kompletným fajčiarskym sortimentom, ktorá uspokojí každého fajčiara od začiatočníkov až po tých najnáročnejších.

fajčiarske potreby

Cigarové príslušenstvo

Pre cigary je veľmi dôležité ich správne skladovanie, ktoré vám zabezpečia len kvalitné humidory na cigary. Jedná sa o box resp. skrinku zvyčajne z cédrového dreva, ktorá udržuje požadovanú vlhkosť pre uskladnenie cigár. V ponuke nájdete taktiež cigarové púzdra, cestovné humidory ako aj rôzne druhy orezávačov cigár.

produkty m+m

Fajky a príslušenstvo

Pre milovníkov klasického fajčenia tabaku máme v ponuke drevené fajky rôznych tvarov a značiek ako Vauen alebo Big Ben. Samozrejme nechýba ponuka príslušenstva k dreveným fajkám ako dusítka, čistiace drôtiky alebo filtre. Ak ste fanúšik fajčenia vodných fajok, tak si z nášho širokého sortimentu určite vyberiete, v ponuke máme mini fajky až po veľké vodné fajky.

fajčiarske potreby

Sklenky a šlukovky

Šlukovky alebo mini fajky sú určené na fajčenie tabaku. Sú vyrábané v rôznych tvaroch a rôznych materiáloch. Ponuku tvoria drevené šlukovky, sklenené šlukovky – sklenky a kovové šlukovky.

fajčiarske potreby

Drtiče

Sortiment drtičov predstavuje skutočne pestrú ponuku z rôznych materiálov (plast, drevo, kov). Ponúkame drtiče od klasických až po špeciálne viacposchodové drtiče so sitkom a zásobníkom.

fajčiarske potreby

Popolníky

V našej ponuke nájdete rôzne modely popolníkov v keramickom alebo kovovom prevedení. Popolníky točiace, vreckové, do auta a samozrejme cigarové a tiež fajkové popolníky.

fajčiarske potreby

Púzdra a tabatierky

U nás nájdete praktické a estetické doplnky na cigarety ako tabatierky a púzdra. V ponuke máme kovové, kožené či silikónové púzdra značiek ako Sillibox alebo Adami Stefano.

fajčiarske potreby

Plničky a rolovačky

Pokiaľ patríte medzi zákazníkov, ktorí preferujú vlastnoručné zhotovenie cigariet, máme pre vás široký sortiment rolovačiek, ručných a elektrických plničiek, ktoré slúžia na plnenie dutiniek alebo papierikov cigaretovým tabakom.

fajčiarske potreby

Dutinky, filtre a papieriky

Dutinky slúžia na zhotovenie cigariet. Ponuku tvoria balenia po 100, 200, 250 a 500 kusov. Cigaretové papieriky slúžia na ručné rolovanie cigariet. Ponúkame papieriky rôznych značiek a overenej kvality, napr. OCB, Raw, Gizeh.

fajčiarske potreby

Zapaľovače

Vyberte si z našej ponuky zapaľovačov pre mužov ale aj pre ženy. Zapaľovače, ktoré potešia nielen fajčiarov cigariet, ale cigár a fajok. Náš sortiment obsahuje plynové, benzínové, kuchynské, turbo, USB zapaľovače rôznych značiek a dizajnov

produkty m+m

Náplne do zapaľovačov

Do plniteľných zapaľovačov ponúkame plynové alebo benzínové náplne v objeme od 18 do 300 ml.

fajčiarske potreby

Elektronické cigarety a náplne

V našej ponuke nájdete tiež elektronické cigarety alebo vaporizery založené na odparovaní látok, pričom vzniká para, nie dym. Pre vapovanie máme k dispozícii e-liquidy s rôznymi príchuťami (značky Liqua, Vivo, Flavourtech). Ponuku dopĺňajú jednorazové elektronické cigarety Nick One s batériou, ktorá vám poskytne až 500 potiahnutí.

Doplnkový sortiment

V doplnkovom sortimente nájdete široký výber produktov vhodných na obdarovanie blízkych, potešenie najmenších ale aj na zábavu.

produkty m+m

Ploskačky

Môžete si vybrať z našej ponuky od jednoduchých ploskačiek až po exkluzívne s rôznymi motívmi pre rybárov či poľovníkov, ktoré vás zahrejú na turistike či pri iných aktivitách. Ponuku tvoria tiež vínové a fľaškové sety.

produkty m+m

Darčekový tovar

V našej ponuke nájdete pestrý výber darčekových predmetov vhodných na obdarovanie vašich blízkych. Ponúkame napríklad darčekové sety, kľúčenky, magnetky, hrnčeky, hračky alebo sviečky.

m+m produkty

Nože

Doplnkový sortiment tvoria aj nožíky. V ponuke sú malé vreckové, skladacie, multifunkčné, hubárske alebo poľovnícke nože.

produkty m+m

Pohľadnice a blahoželania

Potešte blízkych blahoželaním k sviatku, svadbe, narodeniu dieťaťa alebo len ako suvenír pohľadnicou so slovenskými mestami.

produkty m+m

Hracie karty

Našu ponuku tvoria aj hracie karty ako sedma, žolíkové a rôzne karty s detským motívom.

Lotériové hry

Vo všetkých našich predajniach prevádzkujeme číselné lotériové hry Tipos. Tiež máte možnosť skúsiť šťastie aj prostredníctvom okamžitých lotérií – stieracích žrebov Tipos a Niké.

Potraviny

Zameriavame sa prevažne na distribúciu trvanlivých potravín v rámci západného Slovenska. Ponuku tvoria alkoholické a nealkoholické nápoje, cukrovinky, sušené plody, cestoviny, strukoviny, koreniny, pochutiny, konzervy, zaváraniny a iné trvanlivé potraviny.

Alko a nealko nápoje

V ponuke nájdete minerálne vody, energetické nápoje, sladené vody, džúsy. Sortiment alko nápojov tvoria pivá, liehoviny, destiláty, sekty a vína.

Sortiment

Cukrovinky

Sortiment cukroviniek je tvorený sladkosťami rôznych druhov od cukríkov, žuvačiek, tyčiniek, dezertov až po keksíky a zákusky.

Slané

Ponuku slaných potravín tvoria chipsy, chrumky, slané tyčinky a rôzne sušené plody a oriešky.

Sortiment

Pochutiny

Medzi pochutiny zaraďujeme rôzne ovocné čaje, kávy, kakao a koreniny.

Trvanlivé potraviny

V ponuke nájdete široký sortiment cestovín, strukovín, olejov, múku, ryžu, soľ, cukor. Samozrejmosťou sú konzervy, lekváre, džemy, ryby, nátierky a veľa iných.

Táto stránka zobrazuje produkty, ktoré sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov!