CIGARY MAÑANA

PRÉMIOVÉ LONG
FILLER CIGARY

Cigary Mañana sú exkluzívne cigary, ručne vyrobené “v cigarovom raji” Nikaragua, kde sa stretávajú ideálne podmienky na pestovanie, spracovanie tabaku a výrobu tých najkvalitnejších cigár. Krycí a viazací list Habano je list z kubánskeho semena, ktoré sa pestuje v Nikaragui od roku 1990 v oblastiach Jalapa ValleY a Estelí.

PRÉMIOVÉ
CIGARY

VÝNIMOČNÝ
ZÁŽITOK

Previous slide
Next slide

CIGARY MAÑANA
ZAKÚPITE
VÝHRADNE
V SIETI
M+M TABAK

RUČNE
VYRÁBANÁ KVALITA

Sopečná pôda a ideálne prostredie oboch regiónov výrazne prispievajú k unikátnemu chuťovému profilu podobnému kubánskym tabakom. Habano list má tmavšiu farbu, omnoho výraznejšiu prirodzene sladkú chuť a bohatšiu arómu. Náplň obsahuje výber najkvalitnejších tabakových listov. 

Starostlivo vyberané tabakové listy cigár Mañana sú fermentované 5 rokov, namixované najlepšími Master Blenders renomovaného výrobcu cigár, jedného z najlepších v Nikaragui. A toto všetko je garanciou výbornej kombinácia a výslednej kvality cigár. 

Cigary Mañana tak získavajú strednú silu a plnú, bohatú chuť, s korenistou arómou a jemnými zemitými tónmi, ale najmä maximálne vyváženú od začiatku až do konca.

Cigary Mañana sú prémiové long filler cigary, ktoré prinášajú výnimočný zážitok. Cigary, ktoré Vám sprostredkujú ten pocit, keď sedíte sám v kresle len so svojimi myšlienkami, s partnerkou pod palmou pri zapadajúcom slnku, či s priateľmi pri dobrom rume… Keď si vychutnávate ten svoj moment presne podľa svojich predstáv.

Táto stránka zobrazuje produkty, ktoré sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov!