Maradona je späť!

Diego Maradona – meno, ktoré azda netreba predstavovať.


Diego bol považovaný za jedného z najlepších a najtalentovanejších svetových hráčov futbalu všetkých čias. Tento legendárny argentínsky futbalista bol zároveň vášnivým milovníkom cigár. Fanúšikovia ho mohli s cigarou vidieť pri rôznych príležitostiach.

Keď Boh rozhodne, že je čas, hádam si pre nás príde.

Diego Maradona

Jeho veľkým snom bolo mať vlastnú cigarovú značku s legendárnou 10-kou. Pre jeho naplnenie sa Diego spojil s jedným z najznámejších výrobcov cigár v Nikaragui. Maradona osobne vybral finálnu zmes tabakových listov. Výsledkom sú cigary, v ktorých nájdete kúzlo, dokonalosť, umenie, prekvapenie a krásu.

Bohužiaľ, uvedenia cigár na trh sa „božský“ Diego nedožil.

Cigary Maradona Tribute sú ručne vyrábané v oblasti Esteli v Nikaragui vo veľkosti Robusto 5×50. Náplň cigár je tvorená listami pochádzajúcimi z Nigaragui a Hondurasu. Viazací list je San Andres Mexiko a krycie listy sú vyberané z kvalitných ekvádorských listov Habano. Tieto exkluzívne cigary na sebe nesú meno Maradona a jeho číslo 10, pod ktorým vždy hral. Cigary sú uložené v krásnych čiernych lakovaných skrinkách vyrobených z cédrového dreva.

Môžeme vám s radosťou oznámiť, že Slovensko patrí medzi krajiny, ktoré majú tú česť predávať Diegove cigary. Vo svetovej premiére vám predstavujeme exkluzívnu limitovanú edíciu, z ktorej bolo vyrobených iba 500  boxov týchto cigár a každý jeden box je očíslovaný. Tieto cigary sú dostupné iba v 21 krajinách sveta, ako napríklad Argentína, USA, Švédsko, Holandsko, Belgicko či Izrael.

Cigary Maradona nájdete výhradne iba v našej sieti M+M Tabak. 😊

Táto stránka zobrazuje produkty, ktoré sú určené len pre osoby staršie ako 18 rokov!